Unity of Command

Sıra tabanlı strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 78.67MB
  • Version 1.02
  • Dil İngilizce
  • Firma
Unity of Command, İkinci dünya savaşında Nazi Almanya' sı ve Sovyet Rusya arasında geçen, doğu cephesini konu alan, sıra tabanlı bir strateji oyunudur.
Unity of Command, İkinci dünya savaşında Nazi Almanya' sı ve Sovyet Rusya arasında geçen, doğu cephesini konu alan, sıra tabanlı bir strateji oyunudur.

Bu oyunu kendi türü içerisindeki diğer oyunlardan ayıran en önemli özelliklerden birisi, detaylı bir şekilde hazırlanmış olan lojistik sistemi. Oyuna başladığınız haritada bulunan lojistik noktaları, belli bir menzil içerisinde ünitelerinize kaynaklarını sağlıyorlar. Eğer üniteleriniz lojistik noktasının dışına çıkacak olursa, bir oyun sırası sonra düşmana karşılık veremeyecek, hareketi kabiliyetleri yavaş bir hale gelecek ve kısa bir süre sonra en ufak bir düşman temasın da tamamen yok olacaktır. Oyunda çatışmalarda başarılı olup olamayacağınıza dikte eden diğer faktörler de bulunuyor, hava koşulları, arazi, askerlerin tecrübeleri bunlardan bazıları. Oyunda bir eğitim modu yer alıyor. Bu bölümde oyuna olan hakimiyetiniz arttırmak adına basit görevlere yer verilmiş. Unity of Command için çok etkileyici bir yapay zeka hazırlanmış. Hatta bu yüzden bazı görevler de başarılı olmak bir hayli zor. Düşmanın savunma hattını düşürmek üzereyken, yapay zeka hemen geri çekilip yeni bir savunma hattı oluşturuyor. bu nedenle saldırılarınızı oldukça fonksiyonel tasarlamanız gerekebilir.

Oyun grafiksel olarak basit tasarlanmış. Türündeki diğer tüm oyunlarla hemen hemen aynı grafiklere sahip olan Unity of Command, sıra tabanlı bir strateji türünde önde gelen yapımlardan biri ve denenmesi gereken keyifli bir oyun. İyi eğlenceler.

Daha Fazla Göster
Unity of Command indir